ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

235. Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirildi.

   Ulusal Travma Acil Cerrahi Derneği'nin düzenlediği 235. Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı, 26 Şubat 2015 Perşembe günü İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi  konferans salonunda gerçekleşmiştir.
 
   Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Travma ve Acil Cerrahi Servisi Sorumlusu  Op. Dr. Osman Şimşek'in moderatörlüğünde gerçekleşen toplantıya  İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Şişli Etfal Eğitim Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Fatih Sultan Mehmet Eğitim ve  Araştırma Hastanesi, Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi' nden çok sayıda öğretim üyesi, uzman ve asistan hekim katılmıştır. Katılımcı hastanelerin Travma ve Acil Cerrahi ile ilgili olgularının tedavi yöntemleri sunumlar eşliğinde tartışılmıştır.
 
   Toplantımızın ev sahipliğini yapan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ekibine göstermiş oldukları misafirpervelik ve ilgi için teşekkür ederiz.
 
 
 
 
 
© Copyright 2021 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Köprülü Mehmet Paşa Sk. Deniz Abdal Mah. Dadaşoğlu Apt. No:25/1 Şehremini-İST
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale