ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

5. İç Anadolu Bölgesi Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı Çankırı Devlet Hastanesi

Değerli Meslektaşımız,
 
Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği tarafından düzenlenmekte olan İç Anadolu Bölgesi Travma ve Acil Cerrahi Toplantılarının 5ncisi 05 Mayıs 2018 (Cumartesi) tarihinde Çankırı Devlet Hastanesi bünyesinde gerçekleştirilecektir. 
 
Çankırı Belediyesi, Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü ve Çankırı Devlet Hastanesi Başhekimliği’nin nazik davetleri ve kıymetli katkıları ile düzenlenen bu toplantımızda bilimsel programın güncelliği yanında sosyal programın zenginliğide göz kamaştırmaktadır.
 
‘Hasar Kontrol Resüsitasyonu’ hakkında 30 dk.lık bir seminerin ardından ‘İç Anadolu Bölgesi Hastanelerinin Aylık Travma ve Acil Cerrahi Vakaları’nın tartışılacağı bilimsel bir oturum gerçekleştirilecek. 
 
Müteakiben Çankırı Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü ve Devlet Hastanesi Başhekimliğince hazırlanan yoğun bir sosyal program bizleri ve refakatimizdeki aile fertlerimizi bekliyor olacak. ‘Çankırı Müzesi, Çankırı Kalesi, Taş Mescit, Dr. Rıfkı Kamil Urga Çankırı Araştırmalar Müzesi, Radyo ve İletişim Müzesi, Tuz Mağarası Ziyaretleri’ yanında akşam yemeğinde Oğuz Boyları Yaren Derneği tarafından organize edilecek ‘Yaren Gecesi’ etknlikleri için ekte sunduğumuz program detaylarını incelemenizi istirham ediyoruz.
 
Çankırı’ya özel araçla gitmeyi tercih etmeyen veya bu imkanı olmayan meslektaşlarımız için 05 Mayıs 2018 (Cumartesi) sabahı saat 08.00’de Gülhane ve Atatürk EAH’lerinden birer otobüs kaldırılacaktır. Söz konusu otobüslerde yer ayırtmak için Op. Dr. Mehmet Zeki Buldanlı ile iletişime geçebilirsiniz. İstediğimiz sayıda aile ferdimizi de yanımızda misafir olarak getirebiliriz. Otobüslerde yer ayartmak için önceden kaç kişilik yer ayırtacağınızı bilmemiz planlama açısından çok iyi olacaktır. 
 
Travmaya bağlı ölüm ve sakatlıkların kabul edilebilir seviyelere çekilmesinde her birimize büyük sorumluluk düşmektedir. Özellikle genç uzmanlarımız ve uzmanlık öğrencilerimizin bu aylık toplantılarımıza katılmakla kıdemli meslektaşlarımızdan alacağı çok şeyler olduğu kanısındayız. değerli kıdemli hocalarımız, lütfen bu toplantılara katılarak, deneyimlerinizi genç meslektaşlarımızla paylaşın… Toplantılarımıza katılımları teşvik edin ve desteklerinizi esirgemeyin.
 
Çankırı’da gerçekleştirilecek güzel bir programı ailelerimizle birlikte icra etmek ve keyifli bir gün geçirmek üzere sağlıcakla kalın….
 
Saygılarımızla
 
Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği
İç Anadolu Bölgesi Travma ve Acil Cerrahi Toplantıları Sekreteryası
 
 
© Copyright 2022 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Şehremini Mah. Köprülümehmetpaşa Sok. Dadaşoğlu Apt. No:23/1 Çapa/ Fatih / İstanbul
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale