ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

5. İç Anadolu Bölgesi Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı Sonuç Raporu

TOPLANTI SONUÇ RAPORU
 
Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği tarafından düzenlenmekte olan İç Anadolu Bölgesi 5nci Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı 05 Mayıs 2018 (Cumartesi) tarihinde Çankırı Devlet Hastanesi ev sahipliğinde Çankırı’da gerçekleştirildi.
Çankırı Belediyesi Kadın Eğitim Kültür Merkezi Konferans Salonu’nda organize edilen toplantıya Çankırı Belediyesi, Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü, Çankırı Devlet Hastanesi ve Çankırı Ağız Diş Sağlığı Merkezi ve Sağlık-Sen Sendikası yetkili temsilcilerinin katkı ve katılımları ile Ankara İl Sağlık Müdürlüğü, SBÜ Ankara EAH, YBÜ Atatürk EAH, SBÜ Numune EAH, SBÜ Gülhane EAH, SBÜ Dışkapı Yıldırım Beyazıt EAH, Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi, İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Ankara Barosu’ndan meslektaşlarımız katıldı.
Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği olarak Anadolu’nun bu güzide şehrinde böylesi bir bilimsel etkinliği düzenlememize verdikleri izin ve olanaklar nedeniyle ev sahibi kurumlar nezdinde başta Çankırı Valisi Sayın Hamdi Bilge Aktaş’a, Çankırı Belediye Başkanı Sayın Hüseyin Boz’a, Çankırı Eski Belediye Başkanı Sayın İrfan Dinç’e, Çankırı İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Sayın Hüseyin Keskin’e, Çankırı DH Başhekimi Sayın Op. Dr. Sayın İsmail Bozkurt’a ve organizasyonun sempatik koordinatörü Op. Dr. Mehmet Zeki Buldanlı’ya sundukları ve paylaştıkları her türlü emek, misafirperverlik ve yaren duyguları için içtenlikle teşekkürlerimizi sunuyoruz.
 
 
 
 
Sağlıcakla…
Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği
İç Anadolu Bölgesi Travma ve Acil Cerrahi Toplantıları Sekreteryası
05 Mayıs 2018 Çankırı
 

 

© Copyright 2024 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Şehremini Mah. Köprülümehmetpaşa Sok. Dadaşoğlu Apt. No:23/1 Çapa/ Fatih / İstanbul
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale