ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

Ege Bölgesi 2. Travma ve Acil Cerrahi Toplantısı İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk EAH

EGE BÖLGESİ TRAVMA VE ACİL CERRAHİ TOPLANTILARI
 
Ege Bölgesi’nde travma ve acil cerrahi vakalarının tartışıldığı toplantılardan ikincisini gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz.
Bu toplantıların amacı, bölge içinde vakalar üzerinden interaktif sunumlar eşliğinde, olguları tartışmak, kendi aramızda bilgi ve görgümüzü arttırmaktır.
Cerrahi ekipleri en çok yoran ve en fazla takım çalışması ihtiyacı olan alanlardan biri, acil cerrahi ve travma konularıdır. Cerrahların tecrübelerini paylaşmasının bilgi ve görgülerini arttıracağı, sorunları azaltacağı sonuç olarak daha verimli ve etkin bir çalışma ortamı yaratacağı açıktır. Aynı zamanda hastane öncesi, hastaneler arası, hastane ve sonrasında büyük bir ekip olarak çalışmak durumunda olan bizlerin iletişimini güçlendireceği inancındayız.
 
Her ayın ilk Cuma günü farklı bir hastanede yapılacak olan bu toplantıların ikincisi bu tarihde dış konuşmacıların olduğu ortak toplantı olması sebebiyle 23 Kasım 2018 tarihinde İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk EAH'de gerçekleştirilecektir. Katılımınız bizleri onurlandıracaktır.
 
Ege Bölgesi TAC Toplantıları Sekreteryası
 
 
Toplantı Tarihi : 23 Kasım 2018
Saat : 08.30
Toplantı Yeri : İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk EAH Konferans Salonu
 
Toplantı programına ulaşmak için tıklayınız.
 
 

 

© Copyright 2024 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Şehremini Mah. Köprülümehmetpaşa Sok. Dadaşoğlu Apt. No:23/1 Çapa/ Fatih / İstanbul
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale