ULUSAL TRAVMA ve
ACİL CERRAHİ DERNEĞİ

WSES 2025 12. Dünya Acil Cerrahi Kongresi Ülkemizde Düzenlenecek...

Derneğimizin Değerli Üyeleri,

Kıymetli meslektaşlarımız,

Aylardır verdiğimiz uğraşlarda mutlu sona bugün ulaştık. 2025 WSES Kongresini 15. Ulusal Kongremizle birlikte ülkemizde gerçekleştireceğiz. Şu an hepimiz bu mutlu gelişmenin tadını çıkartalım.

Yönetim kurulu olarak ilk aldığımız kararlardan biri derneğimizin uluslararası ilişkilerini ve üretimini eski seviyesininde ilerisine taşımak idi. Bu amacımızın ilk ayağını bugün netleştirdik.

WSES 2024 Kongresi için Rodos’ta bizim yanımızda olan onursal başkanımız Dr. Cemalettin Ertekin, Dr Oktar Asoğlu, Dr Elif Mangan, Dr Sezgin Uludağ, Dr Arda Çetinkaya,  Dr Salih , Dr Berk Gökçek dahil 74 meslektaşımızın her birine teşekkürlerimizi sunuyorum. Genç kardeşlerimizin heyecanı ve sevindi her şeye değerdi.

Özel teşekkür ise ülkemiz için WSES National Delegeleri olan Dr. Hüseyin Kemal Raşa ve Dr Arda Işık için... Süreci ve WSES Yönetimi ile ilişkilerimizi inanılmaz kolaylaştırdılar.

WSES Başkanı Dr Biffl, Genel Sekreteri Dr Catena süreci çok disiplinli yönettiler.

Yönetim kurulumuzdan aldığım yetki ile ikili görüşmeleri yürütmekten ve üç ayrı sunumla ülkemize ve derneğimize ait birikimleri katılımcılarla paylaşmaktan inanılmaz mutluyum.

Dünya Travma Derneği Başkanı Dr Raul Coimbra, WSES Kurucu Başkanı Dr Moore, Kongre başkanı Dr Pikoulis, Dr Ari Leppanemia, Dr Micheal Sugrue, Sırbistan, İsrail, Güney Kıbrıs, Romanya, Yunanistan, Singapur, Finlandiya, Portekiz, Brezilya ve şu an hatırlayamadığım kadar çok sayıda ülke delegelerinden kongreyi aldığımız için derneğimiz adına özel tebrik aldık.

Şimdi bu gelişmenin mutluluğunu yaşama zamanı.

Ülkemize ve camiamıza hayırlı uğurlu olsun.

Prof. Dr. Mehmet Eryılmaz
UTACD YK Başkanı

© Copyright 2024 Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim
Şehremini Mah. Köprülümehmetpaşa Sok. Dadaşoğlu Apt. No:23/1 Çapa/ Fatih / İstanbul
Tel: +90 (212) 588 62 46
Faks: +90 (212)531 12 46

LookUs & Online Makale